Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
NAUJOS „DRUGELIŲ“ GRUPĖS VAIKŲ PAŽINTYS
Kovo 25–balandžio 5 dienomis, „Drugelių“ grupė užmezgė bendradarbiavimo ryšius su Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Bitučių“ grupės ugdytiniais. Vaikai gamino vieni kitiems velykinius atvirukus ir juos išsiuntė paštu. Kai vaikus pasiekė laiškai, juos atplėšus rasti ne tik atvirukai, bet ir siurprizai. Susijungę per ZOOM platformą, vaikai vieni kitiems padėkojo ir nusprendė draugystę tęsti. Kaip smagu susirasti naujų draugų!














