Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
DIENA „PABŪK MANO AUKLĖTOJA“ „RAMUNIUKŲ“ GRUPĖJE
Sausio 30 d. ,,Ramuniukų“ grupėje veiklas organizavo vaikučių mamos. Roko mama Inga nuo pat ryto visus išmokė pasigaminti linksmą žmogeliuką su žolyčių plaukais – Oliziuką. Oliziuko gamyba buvo ir puiki smulkiosios motorikos mankšta, o kasdienis jo laistymas supažindins vaikus su sėklų dygimu, ugdys atsakomybės jausmą ir kantrybę. Ilgai visi dirbo, gražino savo linksmuolį ir pavyko sukurti daug žavingų ir linksmų žmogeliukų. Jono mama Dovilė suorganizavo vaikams linksmą pramogą su trimis pelytėmis, kurios drauge su vaikais linksminosi, atliko įvairiausias mąstymo, praktines ir sportines užduotis. Pelytės ir dovanų paliko, ir pažadėjo dar kartą apsilankyti. Lauke Kristupo R. mama Deimantė mokė vaikus naujų žaidimų, organizavo judrias estafetes, tarėsi ir priiminėjo bendrus sprendimus, kaip žaisti ir drauge sutarti. Judri veikla nuteikė sveikai ir žvaliai dienai. Kristupo G. mama Auksė į grupę atvyko su staigmena – keturkoju šeimos draugu katinu Dyva. Mama drauge su ugdytiniais prisiminė, ką mėgsta ėsti katinai, kaip jie leidžia laiką, ką mėgsta veikti ir kokio charakterio gali būti šie gyvūnai. Šauni diena grupėje: daug emocijų, pasikeitusios auklėtojos, vaikams – susidomėjimas ir pasididžiavimas, kad apsilankė artimiausi žmonės, mamoms – iššūkis išbandyti savo galias veikiant su vaikais.














