Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

TYRINĖJU IR KURIU

Vaikai supantį pasaulį pažįsta praktiškai bandydami, tyrinėdami, kurdami, tad ir balandžio mėnesį aktyviai vykdė STEAM veiklas. „Drugelių“ grupės ugdytiniai, prisiminę kaip atrodo kiaušinio forma, iš įvairių geometrinių figūrų, detalių dekoravo margučius ir ieškojo kas juose „gyvena“. „Ramuniukų“ grupės ugdytiniai iš namų atsinešė kartu su tėveliais, seneliais išraižytus ant lapo raštus, kuriais jų šeima dažniausiai margina kiaušinius. Vaikai bandė atkartoti juos ant išpūstų kiaušinių. „Boružiukų“ grupės ugdytiniai sodino prieskonines žoleles, o savo kūrybinius gebėjimus išbandė žaisdami kūrybiškumo kampelyje. „Zuikučiai“ sodino augalus, juos prižiūrėjo, tyrinėjo, stebėjo, kaip iš mažų sėklelių išauga daigai. „Ramuniukų“ grupės ugdytiniai atliko bandymus su vandeniu. Išsiaiškinę įvairių talpų dydžius, kiekius matavo šaukštais, lašais, stiklinėmis, fiksavo juos lapuose. „Pelėdžiukai“ susipažino su augalų augimo procesu. Sėjo, sodino ir laukė rezultato. Grupėje įkurtas „Kabantis daržas“, kuriame auga žirniai, pupelės, agurkai. Pupelių aukštį sunku išmatuoti, nes, anot vaikų, „jos jau lipa ant darželio stogo“. Tad aukštį matavo „iš akies“, o rezultatus lygino pagal liniuotės duomenis. Tyrinėjo „Kabančio daržo“ augalų stiebus, lapus, augalų šaknis.