Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Trispalviai skanumynai vaikams

Vasario mėnesio pradžioje „Drugelių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai ir tėveliai dalyvavo respublikinėje nuotraukų parodoje „Trispalviai skanumynai vaikams“, kurią organizavo Šiaulių lopšelis-darželis „Žiburėlis“. Darželyje ir šeimose gaminti geltonos, žalios ir raudonos spalvos skanėstai, taip minit Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, skatinat didžiuotis šalies simbolika. Tiek priešmokyklinukai, tiek mažesnieji jų draugai ne tik savarankiškai pasigamino skanėstus, bet juos ragavo, dekoravo, aptarė patiekalų skonius ir spalvas. Skanumynams sugalvojo pavadinimus. Dėkojame Emilio mamytei Laurai, Kristupo mamytei Rasai, Jokūbo mamytei Silvijai ir Vėjo mamytei Viktorijai už spalvotų sumanymų įgyvendinimą namuose!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė