Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

ŠVENTĖ „RUDUO MIŠKE“

Spalio 4 dienos rytmetį, „Purienos“ vaikai, čiuženančiu rudeninių lapų takeliu, sugužėjo į darželio salę. Susitikę su Dėde Rudenėliu (vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida Šulnienė), aptarė rudenišką derlių, vitaminų svarbą organizmui, praturtino žinias apie sveikatos stiprinimą rudens metu. Įveikę siauras ir plačias miško takelių trasas, imituodami gyvūnų judesius bei improvizuodami įvairias savo nuotaikas, šventės dalyviai  nukeliavo į rudenėjantį mišką. Juos pasitiko gražuoliai baravykai (priešmokyklinės grupės auklėtiniai Luknė Klapatauskaitė ir Vėjas Bačkys) bei laputė Gudrutė (vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė). Su svečiais „miško gyventojai“ žaidė, dūko, šėliojo,  spėliojo mįsles, sportavo, rungtyniavo, atsakinėjo į rudeniškus „baravykų“ klausimus, kolektyviai su draugais piešė mišką , dalyvavo  spalvotų lapų mūšyje bei fotografavosi rudeniniame fone. Iš miško su puikiomis nuotaikomis, linksmais veidukais, klegesiu, vaikai iškeliavo į grupes vaišintis vitaminais – rudeniškomis kriaušėmis. Emilis su draugais plepėjo, jog „kažkaip labai daug gražiai dažytų lapų buvo, kaži iš kur tiek jų atsirado?“ Gertrūda priminė, jog „miške kitaip ir negali būti, juk tiek medžių auga, o darbininkas ruduo juos visus skirtingai nudažo!“

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė