Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SU GIMTADIENIU, LIETUVA!

Vasario 14-osios ryte, lopšelio-darželio salėje vyko gražus ir prasmingas renginys, skirtas paminėti Vasario 16-ąją,  Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. 102-ąjį Lietuvos gimtadienį kvietė švęsti kartu vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida ir vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė.  Šventiškai nusiteikę, mažieji lopšelio – darželio ,,Puriena“ ugdytiniai, darbuotojai, pedagogai  rinkosi į tautiniais motyvais papuoštą salę. Šventinis rytmetys prasidėjo „Tautiška giesme“, kurią rimtai nusiteikę giedojo ir vaikai, ir kiti šventės dalyviai. Patys gražiausi ugdytinių posmai, dainos, šokiai buvo skirti Lietuvai. Visi drauge pasidžiaugėme, kad gyvename Lietuvoje. „Aš myliu Lietuvą“, „Čia turiu savo namus“, „Mano šeima yra lietuviai“ – kalbėjosi ugdytiniai. O koks Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo gimtadienis be sveikinimų ir fejerverkų! Dalyviams netrūko nei geros nuotaikos, nei įspūdžių! Mes labai mylime Lietuvą!