Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SPALVOTAS SVEIKINIMAS LIETUVAI

Vasario 17, 18 ir 19 dienomis, „Pelėdžiukų“ grupės vaikai, kartu su auklėtoja Gintare ir meninio ugdymo mokytoja Vida dalyvavo priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualiuose susitikimuose „Spalvotas sveikinimas Lietuvai“, skirtuose vasario 16–osios paminėjimui. Susitikimus inicijavo Partnerystės tinklo „Lietuvos „Purienos“ žiedas“ narys – Vilniaus lopšelis-darželis „Puriena“. Pagerbiant lietuviškos vėliavos spalvas, tris dienas Zoom platformoje organizuoti susitikimai. Vasario 17 d., geltonos spalvos dieną, pasimatyta su Klaipėdos lopšelio-darželio „Puriena“ ir Panevėžio lopšelio-darželio „Puriena“ vaikais, vasario 18 d., žalios spalvos dieną, susitikta su Panevėžio lopšelio-darželio „Puriena“ vaikais, vasario 19 d., raudonos spalvos dieną, pabendrauta su Vilniaus lopšelio-darželio „Puriena“ ugdytiniais. Lietuvos gimtadienį vaikai šventė vieni kitiems dainuodami, šokdami, deklamuodami, mindami mįsles, ieškodami tėvynės simbolių „paslaptingose dėžutėse“, žaisdami viktorinose, vaikiškai linkėdami pačių gražiausių dalykų – saulės, meilės, šilumos, daug šypsenų! Po smagių susitikimų, Kristupas svarstė, jog „faini tokie spalvoti gimtadieniai, vėliavos spalvas lengva prisiminti“, Kamilė džiūgavo, jog „į visus vilniečių užduotus viktorinos klausimus atsakė teisingai“, Skaistei patiko, kad „ net į tris miestus nukeliavo – Vilnių, Panevėžį ir Klaipėdą“, Nojus samprotavo, „kaži ar įdomu gyventi Lietuvos sostinėje?“. Lietuva, būk pasveikinta!