Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Saugaus eismo savaitė

Spalio 9–13 dienomis lopšelyje-darželyje vyko saugaus eismo savaitė „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“. Kiekvieną rytą vaikai kartu su „Šviesoforu“ (auklėtoja Genutė Kilienė) mankštinosi salėje su tėvelių pagamintais vairais. Pirmadienį visi prisiminė kelio ženklų pavadinimus, žaidė žaidimus įtvirtindami šviesoforo spalvas. Antradienį mažieji grupėse įvairiais būdais kūrė pėsčiųjų perėjas ir vaikščiojo per jas. Trečiadienis – Mašinų diena. Vaikai statė iš antrinių žaliavų mašinų trasas ir jomis važinėjosi, vyresnieji kūrė siužetines situacijas. Ketvirtadienis – Atšvaitukų diena. Ugdytiniai salėje žiūrėjo mokomuosius Amsiaus filmukus, aptarė, kaip saugiai eiti gatve tamsiu paros metu. Na, o paskutinę savaitės dieną buvo aptartos ir apibendrintos įvykdytos veiklos, įtvirtintos gautos žinios atliekant užduotis. „Purieniukai“ daug žinių įgiję bus saugūs ir atsargūs kelyje.

Auklėtoja Vitalija Norkienė