Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PROJEKTINĖ SAVAITĖ „PELĖDŽIUKŲ“ GRUPĖJE

Lapkričio 6-10 d. priešmokyklinukų grupėje organizuota projektinė savaitė „Kiek daug gyvūnų aš pažįstu“. Pasinaudojant informacinėmis technologijomis, enciklopedijų gausa, įgarsintomis knygomis, spalvingais plakatais, turtintos žinios apie naminius, laukinius gyvūnus, zoologijos sodų gyventojus. Su įstaigos socialiniais partneriais, A. Griciaus bibliotekos darbuotojomis Jurgita ir Liongina,  organizuota pramoga „Judam gyvūnu ritmu“. Vaidintas spektaklis „Vilkas ir gudruolė lapė“, stebuklinguose lagaminuose ieškota pasiklydusių miško gyventojų, su vaikais improvizuoti gyvūnų judesiai, sportiškai  „keliauta“ miško takais. Grupės svečiai Domilės mama Rita ir močiutė Zina, pasakojo apie gyvulininkystės ūkio darbus, ūkininko profesiją. Supažindino su sūrių gaminimo technologija. Degustuoti kelių rūšių sūriai, ragautas naminis pienas, įvairūs pagardai (papajos, kmynai, medus, obuolienė).  Aptariant pieno produktų naudą organizmui, vaikai plakė spalvotus pieno ir vaisių kokteilius, gardino juos įvairiais priedais,  mėgavosi jų skoniu, kūrė sveikuoliškus receptus. Savarankiškai pasigaminus vaidybinių priemonių, inscenizuoti pasakojimai, istorijos apie pažįstamus ir svajonių gyvūnus, atliktos kūrybinės užduotys, spręsti kryžiažodžiai. Kaip pastebėjo Vėjas, savaitė buvo „labai smagi, naudinga ir skani“!  Dėkojame svečiams už įdomios ir naudingos veiklos organizavimą!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė