Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

PROJEKTAS „DRAUGYSTĖS TILTAI“

Lapkričio mėn. mūsų darželis organizavo respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projektą „Draugystės tiltai“, kuriame dalyvauti buvo pakviestos partnerystės tinklo „Lietuvos „Purienos“ žiedas“ įstaigos. Iš penketo narių į projektą įsitraukė: Gruzdžių lopšelis-darželis „Puriena“, Panevėžio lopšelis-darželis „Puriena“, Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“. Šių įstaigų ugdytiniai rašė vieni kitiems kūrybinius laiškus ir siuntė pasinaudodami pašto paslaugomis. Įgyvendindami projekto veiklas, vaikai ne tik linksmai praleido nemažai laiko kūrybiniame procese, bet ir įgijo patirties dialogi­nėje sąveikoje su mokytojais ir kitais vaikais. Ką vaikai veikė galite pažiūrėti čia: