Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PROJEKTAS „APIE PAUKŠČIUS“ ĮGYVENDINTAS

„Zuikučių“ grupė visą pavasarį vykdė projektą  „Apie paukščius“. Jo metu vaikai piešė paukščius, gaminosi karūnėles, kurias panaudojo lietuvių liaudies žaidimų apie paukščius metu. „Zuikučiai“ stebėjo lauke paukščius: klausė vyturio giesmės, sekė varnėnų gyvenimą prie inkilėlio, erzino pievoje braidžiojantį gandrą, pamėgdžiojo jo judesius, balsą, stebėjo ir spėjo orą pagal kregždžių skrydžius. Į projektą buvo įtraukti ir tėveliai, kurie gamino namelius grįžtantiems paukšteliams. Inkilėlius įkėlėme darželiui artimoje aplinkoje. Matėme filmukų  ir  vaizdo klipų apie paukščius, todėl meniniai darbeliai, kaip „Inkilėlis“, „Paukštelis“ vaikams pavyko puikiai. Džiugu, kad mažieji papildė savo žinias apie mūsų artimoje aplinkoje sutinkamus paukščius,  ateityje juos stebės ir globos.