Priešmokyklinukų išvyka

Saulėtą spalio 12 dienos rytą priešmokyklinukai susiruošė į išvyką! Apsilankė Šiaulių miesto fotografijos muziejuje – sužinojo muziejaus istoriją, apžiūrėjo, kokiais būdais ir prietaisais gaminamos senovinės ir šiuolaikinės fotografijos. Pozavo profesionaliam fotografui, o pagamintas asmenines nuotraukas dekoravo įvairiomis meninėmis priemonėmis, dažais. Erdvioje parodų salėje vaikai įspūdžiais dalijosi apie eksponuojamas nuotraukas, jų dydį, ryškumą bei tematiką. Kamerų obskūroje apžiūrėjo miestą „iš labai aukštai“, o katedrą stebėjo apverstu vaizdu aukštyn kojom – kaip senovės fotografai. Dviračių muziejuje aptarė dviračių, triračių  transporto priemonių įvairovę, spaudavo  dviratukus ant medinių lentelių, jėgas išbandė mindami dviračius su įmontuotais planšetiniais kompiuteriais. Pasivaikščiota ir pasigrožėta  rudeniškai pasipuošusiu miesto pėsčiųjų taku.  Keliautojų įspūdžių dalybos patvirtino – kelionė buvo įspūdinga! Timas su draugais džiaugėsi, jog „būtinai reikia mamą atsivežti ant fotografijos muziejaus  stogo, nes įdomiai vaizdas atrodo“. Ugnė plepėjo, jog „kiekvieną dieną norėčiau pozuoti fotografui, būčiau kaip manekenė“. Domantė stebėjosi, kaip senovėje buvo gaminamos nuotraukos ir padarė išvadas, jog „šiuolaikiniams fotografams lengviau, nes spalvų ir aparatų labai labai daug“.