Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIEŠMOKYKLINUKŲ APSILANKYMAS ŪKYJE „RAIBA PLUNKSNA“

Lapkričio 6 d., „Pelėdžiukų“ grupės vaikai, lydimi priešmokyklinio ugdymo pedagogės Gintarės ir jos padėjėjos Violetos,  apsilankė veislinių paukščių ir naminių gyvūnų ūkyje „Raiba plunksna“. Ūkyje daug pamatyta ir labai įdomių dalykų sužinota! Vaikus nustebino paukščių įvairovė ir gausa, stebėtasi paukščių plunksnų grožiu, jų dydžiu,  spalvingumu,  gyvūnu draugiškumu juos glostant ir maitinant. Sužavėjo miniatiūrinių pelyčių, laboratorinių žiurkių, jūrų kiaulyčių, dekoratyvinių triušių draugiškumas vaikams. Aptartos ūkio gyventojų gyvenimo sąlygos, pakalbėta apie maistą, net nustebinti vaikai – stručio mėgstamiausias užkandis – svogūnai!  Šio paukščio žingsnis išmatuotas „gyva vaikų grandinėle“.  O ar sunku danieliams, dovydams, elniams  nešioti ragus, klauskite priešmokyklinukų – jie juos net „pasimatavo“! Iš ūkio sugrįžta su puikiomis emocijomis, džiugia nuotaika ir besidalijant gausybe įspūdžių. O jų tikrai buvo daug!