PRIEŠMOKYKLINUKAI DALYVAVO MUZIKINIAME – EDUKACINIAME RENGINYJE

Lapkričio 21 d., „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo Šiaulių rajono priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokinių muzikiniame edukaciniame renginyje „Muzikinė dėžutė“, kuris vyko Šiaulių r. Raudėnų mokykloje-daugiafunkciame centre. Vaikus pasirodymui paruošė meninio ugdymo mokytoja Vida, jai talkininkavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė. Priešmokyklinukai įgijo naujos sceninės patirties, pasitikėjimo savimi, stebėjo įvairius vaikų pasirodymus, apžiūrėjo muzikos instrumentą – birbynę,  patyrė šaunių įspūdžių. Kartu su visais dalyviais muzikuota  netradiciniais instrumentais, ritmingai valsas grotas pirštų spragtelėjimu, plojimais pritarta kolektyvų pasirodymuose. Po renginio draugiškai vaišintasi skanumynais ir arbata, o lauktuvių parsivežta saldi dovanėlė bei spalvoti medaliai.