Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIEŠMOKYKINUKAI –TRADICIJŲ TĘSĖJAI

Gruodis – laukimo mėnuo… Tad šio mėnesio 13 d.,  „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai, kartu su socialine partnere Jekaterina, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Advento burtai ir kūčių valgiai“. Jaukiai bendraujant, prisimintos advento, kūčių laiko tradicijos. Jekaterina vaikams pasakojo apie laukimo mėnesį, paslaptingo laiko burtus, būrėsi visi kartu, aiškinosi, kokia būrimo reikšmė. Ateinantys metai priešmokyklinukams tikrai bus sėkmingi – burtai visiems lėmė pačius geriausius ateities planus!  Prisiminti kūčių patiekalai, išragauti valgiai,  skanautas net žemaitiškas patiekalas – sėmenynė su karštomis bulvėmis.  Dėkojame Jekaterinai už įdomią patirtį edukacinio užsiėmimo metu!