Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„PELĖDŽIUKŲ“ GRUPĖS VAIKAI – LEGO DANGORAIŽIŲ STATYTOJAI!

Kovo 22 d. „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai priėmė STEAM iššūkį! Kartu su Šiaulių jaunųjų technikų centro projektų vadovu Roman Šarpanov dalyvauta nuotolinėje veikloje, kurioje ne tik sužinota apie aukščiausius pasaulio dangoraižius, bet ir išsiaiškinta, kaip jie statomi, diskutuota, ar reikalingi tvirti pamatai.  Radus atsakymus į visus dominančius klausimus, mažieji inžinieriai dangoraižius konstravo porose, pagal fiksuojamą laiką. Iššūkių ir įtampos netrūko, nes dangoraižis, ne šiaip sau paprastas statinys! O dar su draugu ir  susitarti reikėjo kaip statinį pastatyti kuo aukštesnį ir tvirtesnį! Pamatų tvirtumas išbandytas ant dangoraižių „nutupdžius sraigtasparnius – kiaušinius“. Mergaičių dangoraižis pats tvirčiausias – išlaikė net trijų kiaušinių svorį! Visi iššūkiai sėkmingai įgyvendinti!