Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PARAMA LOPŠELIUI-DARŽELIUI

Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2%) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., lopšeliui-darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas. Lopšelyje-darželyje „Puriena“ įsteigtas labdaros ir paramos fondas, kurio steigėjas — lopšelio-darželio taryba. Jos nariai skirsto gautas lėšas ir kontroliuoja jų panaudojimą.

Kviečiame Jus pasinaudoti proga paremti mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Skirdami labdarą lopšeliui-darželiui, nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio ir pervestos į lopšelio-darželio sąskaitą.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

  • internetu, jeigu naudojatės e-bankininkyste;
  • užėjus į lopšelio-darželio grupes su savo asmens dokumentais;
  • nuėjus į Mokesčių inspekciją.

Fondo sąskaitos numeris ir bankas. Rekvizitai:

Rekvizitai prašymams dėl 2%
Paramos gavėjas Šiaulių r. Gruzdžių lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190085154
Adresas J.Gagarino 4, Gruzdžiai, Šiaulių raj.
Banko sąskaita LT644010044200808591
Bankas AB DNB bankas