Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

MŪSŲ KNYGELĖS PILNOS RAIDELIŲ

Gegužės 17 -21 d. „Drugelių“ grupėje vyko integruotos veiklos „Mūsų knygelės pilnos raidelių“ su logopede. Logopedė, kartu su šuniuku Amsiu, susipažino su vaikais, žaidė žaidimus „Pasakyk savo vardą ir pirmą garsą“, „Raidžių laikrodis“, vaidino pasaką, gamino knygoms skirtukus. Virtualioje erdvėje bendravome su socialiniais partneriais – A. Griciaus bibliotekos darbuotojomis. Vaikai nudžiugo, pamatę herojus – Zuikius, kurie papasakojo ir parodė įvairių rūšių knygelių. Išklausyta pasakaitė „Istorija apie triušelį Petriuką“, kurią vaikai iliustravo, o piešinukai eksponuoti A. Griciaus bibliotekoje. Veikla vaikams suteikė džiugių emocijų ir praturtino kalbinius gebėjimus!