Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Mes labai mylim Lietuvą!

Vasario 15 d. ryte, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse, vaikai ir darbuotojai paminėjo Lietuvos šimtąjį gimtadienį. Šventinį rytmetį pradėję valstybės himno sugiedojimu, vaikai deklamavo gražiausias eiles gimtinei, tėvynei, dainose didžiavosi gimtuoju kraštu bei grožiu, linksmais ir „trispalviais“ šokiais sveikino Lietuvą.  Šventės vedančioji, priešmokyklinukė Luknė, kartu su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Gintare bei meninio ugdymo mokytoja Vida šimtmečio vaikams bei darbuotojams pasakojo apie Lietuvą, priminė jos simbolius, spalvas, tarmiškumą, pasinaudojus informacinėmis technologijomis – gėrėtasi gražiausiais Lietuvos vaizdais. Šventėje mergaitės pasipuošė labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ projekto „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio dovanos Lietuvos darželiams“ organizatorių dovanotais vieno garsiausių Lietuvos dizainerių Juozo Statkevičiaus sukurtais tautiniais kostiumais. Rytmečio dalyviai pasidžiaugė vaikų ir tėvelių kūrybinių darbų parodos „Tėvynės grožis pro šimtmečio akinius“ eksponatais. Purieniukai Lietuvą pasveikino šventiniu pasirodymu ir Gruzdžių kultūros centro salėje vykusiame koncerte „Nešu gimtinei puokštę“. Kiekvienas „Purienos“ šimtmečio dalyvis iš širdies  kartoja Marijono Mikutavičiaus dainos žodžius: „Aš labai myliu Lietuvą, o ar mylit ją jūs?“

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė