Lietuva – brangi šalelė

Vasario 15 d. mažieji mūsų ugdytiniai, darbuotojai, pedagogai, kaip ir visa tauta, paminėjo ypatingą datą – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šiemet šis rytmetis vyko netradiciškai. Klegėdami, apsirengę geltonos, žalios, raudonos spalvos rūbais, „Pelėdžiukai“ į salę rinkosi kartu su darbuotojais ir pedagogais. Patys gražiausi posmai, dainos, šokiai buvo skirti Lietuvai. Visi drauge pasidžiaugėme, kad gyvename Lietuvoje. „Aš myliu Lietuvą, čia turiu savo namus“, – kalbėjosi ugdytiniai. Vaikų rankelėse plazdėjo trispalvės širdutės. Kitų grupių vaikučiai Lietuvos gimtadienį šventė darydami įvairius darbelius: „statė“ pilis, iš kaladėlių dėliojo trispalvę, piešė, diskutavo, kūrė palinkėjimus Lietuvai.

Vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida Šulnienė