Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

IŠVYKA Į VU ŠIAULIŲ AKADEMIJOS BOTANIKOS SODĄ

Įpusėjus rugsėjo mėnesiui, „Ramuniukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai apsilankė VU Šiaulių akademijos botanikos sode ir sudalyvavo edukaciniame užsiėmime „Džiuginantį sodą kuriu pats: dauginu vegetatyviškai“.  Taip įgyvendinta viena iš aplinkosauginio švietimo ir ugdymo projekto „Mes – gamtai, gamta – mums“ veiklų, kurį finansuoja Šiaulių rajono savivaldybės administracija. Vaikai stebėjosi botanikos sodo dydžiu, augalų gausa (auga virš 4000 skirtingų augalų), akmenų ir spalvų kompozicijomis bei įvairove. Kartu su edukatore aptarė augalų padauginimo būdus, stebėjo, kaip ir kurie augalai dauginami sėklomis, kerais, šaknų dalimis, svogūnais, lapais, šakomis. Mažieji gamtos mylėtojai žinias įtvirtino patirtine veikla – patys pasisodino augalą – šilropę! Veikla bus tęsiama ir namuose – vaikai pažadėjo, jog „naujuoju draugu“ rūpinsis, prižiūrės ir jį saugos. Į darželį grįžome kupini įspūdžių, pagilinę botanines žinias, supratimą apie augalus, apie gamtos puoselėjimą, gražios aplinkos kūrimą. Anot vaikų: „Tokiam spalvotam sode norėtųsi būti kasdien, nes čia labai gražu, žalia ir daug medžių. Švari gamta!“