Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

IŠVYKA Į NAISIUS

Spalio 23-ios rytmetį,  šurmuliuodami ir klegėdami „Ramuniukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai išsiruošė į Naisių miestelį. Anot vaikų, „ohohoho  dydžio autobusu“ , dauguma keliavo pirmą kartą, tačiau aptartų saugaus eismo taisyklių kelionės metu nepamiršo. Gidė Irma aprodė žemaitukų žirgyną, sužinotos jų auginimo, gyvenimo sąlygos. Aplankyta Triušių ir angelų sala, kuri ne vienam sukėlė nuostabą apie laisvai bešokinėjančius triušius tarp susimąsčiusių angelų. Pasigrožėta miesteliu nuo vaizdingo kalno, Saulės aikšte,  aptarta, kokie paukščiai gyvena Naisių inkiluose, atsakyta į vaikų klausimus – kodėl inkilai skirtingi.  Arbatinėje skanauta kakava su „naisietiškais“ skanumynais, kuriuos vaikai rinkosi ir pirkosi savarankiškai. AČIŪ gidei Irmai ir organizatoriams už smagią ir nepamirštamą išvyką Naisiuose! Taip pat dėkojame Elėjos mamytei Žydrūnei ir Martyno bei  Svajūnės tėveliams Viktorijai ir Svajūnui už pagalbą ir nuoširdų bendradarbiavimą kelionės metu!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė