Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

INTEGRUOTA UGDOMOJI SAVAITĖ „SKAIČIUOJU SENELIO ŪKIO GYVENTOJUS“

Lapkričio 9-13 d., „Pelėdžiukų“ grupėje savaitės veiklos organizuotos kartu su logopede Loreta. Priešmokyklinukai įvairiais būdais skaičiavo ūkio gyventojus, išmoko taisyklingai įvardinti jų kiekius, atlikdami užduotis vartojo kelintinius skaitvardžius,  su pačių pagamintomis vaidybinėmis priemonėmis, suvaidino pasaką „Trys paršiukai“.  Kalbinius įgūdžius lavino kurdami įvykių sekas, atpasakojo klausytas istorijas, braižė diagramas apie gyvūnų naudą žmogui. Apsilankė edukacinėje erdvėje –  „Kūrybinėse dirbtuvėse“ , kur ieškojo ir surado daiktų, reikalingų ūkyje.   Atliko STEAM veiklą – statė pasakos veikėjams – paršeliams – namus, kurių stiprumą išbandė „vilko jėgos pūtimu“. Savaitės veiklose patirta daug emocijų, išbandyta ir sužinota įdomių dalykų!