Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „PAŽINK GĖLES“

Kovo-gegužės mėn. „Drugelių“ grupėje buvo įgyvendinamas projektas „Pažink gėles“ drauge su meninio ugdymo mokytoja, tėveliais/globėjais. Projekto tikslas – skiepyti vaikams suvokimą apie gėlių auginimą, jų pažinimą, jų reikšmę gamtai, žmogui. Projekto metu, vaikai ne tik grupėje, bet ir namuose sėjo, sodino ir augino gėles, jas prižiūrėjo.  Vaikai išmoko atskirti ir įvardinti keletą gėlių pavadinimų, suvokė, ko reikia augalui, kad jis augtų, žydėtų. Organizuota ir meninė veikla: vaikai gamino gėles iš popieriaus, kaladėlių, dainavo daineles, šoko „Gėlių šokį“.  Išaugintomis gėlėmis papuošėme darželio aplinką, kuri kiekvieną dieną mus džiugina!