Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „RUDUO KNYGELĖSE“
Spalio 15 d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai lydimi priešmokyklinio ugdymo pedagogės Gintarės Tautkienės apsilankė Augustino Griciaus bibliotekoje. Bibliotekininkių Jurgitos ir Lionginos kvietimu, dalyvauta edukaciniame užsiėmime „Ruduo knygelėse“. Klausytasi įvairių tekstų rudenine tematika, ieškota „pasiklydusių raidelių“, aptartos knygų iliustracijos. Atlikę kūrybinę užduotį „Spalvoti rudens medžiai“, ugdytiniai pasigėrėjo vieni kitų rudeniškais darbais, kurie papuošė biblioteką. Aplankytas ir „Neįprastų knygų kambarėlis“, kur ne tik visos knygos apžiūrėtos, bet ir „perskaitytos kitaip“. Dėkojame bibliotekininkėms Jurgitai ir Lionginai už įdomų ir turiningą laiką!














