Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

DIENA „PABŪK MANO AUKLĖTOJA“ PAS „ZUIKUČIUS“

Kovo 4 d. „Zuikučių“ grupėje organizuota smagi diena tėveliams  „Pabūk mano auklėtoja“. Tą dieną auklėtoja Eglė (Ugniaus mama) vedė rytinę mankštą su spalvotais kaspinėliais, grupėje žaidė žaidimus ir skaitė knygeles. Auklėtoja Aistė su dukra Lukne rodė vaidinimą vaikams „Artėjant Užgavėnėms“ ir pati stebėjo vaikučių pasirodymą „Gudročių klube“. Visi kartu gamino „Užgavėnių baubukus“. Auklėtojas Tomas (Patricijos tėtis) skaitė pasakaites vaikams prieš miegą. Auklėtoja Rasa (Jokūbo mama) pasakojo vaikučiams apie Užgavėnių šventę, jos tradicijas ir kartu su vaikais pasigamino kaukes. Ši diena vaikams buvo pilna netikėtumų ir įspūdžių. Kiekvienas džiaugėsi naujomis auklėtojomis ir mielai dalyvavo jų sugalvotose veiklose. Vaikai minėjo, kad norėtų daugiau tokių šaunių „Pabūk mano auklėtoja“ dienų.

Auklėtoja Kristina Milevičienė