Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
BŪSIMŲ PIRMOKŲ SUSITIKIMAS SU MOKYTOJA
Vasario 28 d., priešmokyklinukai, lydimi auklėtojos Gintarės ir auklėtojos padėjėjos Violetos, apsilankė Gruzdžių gimnazijoje. Vaikai susipažino su būsima pirmos klasės mokytoja Rita, apžiūrėjo būsimą klasę, pasėdėjo mokykliniuose suoluose, susipažino su gimnazijos erdvėmis ir aplinka. Vaikus sutikę ketvirtokai pristatė mažiesiems pamokas, kurių mokysis mokykloje. Linksmai padūkę sporto salėje, būsimi pirmokai susikaupė ir nustebino ketvirtokus – mokytojos pradėtą piešinį užbaigė paeiliui piešdami po detalę. Didieji įvertino – priešmokyklinukai kūrybingi! Mokytojos Ritos kvietimu, tiek maži, tiek dideli sukūrė kolektyvinį darbą „Skėtis“, kuris, anot pedagogės, „vaikus apsaugos nuo naujų rudeninių vėjų“. Būsimus mokinukus aplankė jaudulys, nuostaba, įspūdžiai ir labai geros emocijos!














