Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

BIBLIOTEKA – ŽINIŲ IR IDĖJŲ NAMAI

Balandžio 25 d. rytą „Ramuniukai“  praleido Šiaulių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Gruzdžiu A. Griciaus filiale, edukacijoje „Biblioteka – žinių ir idėjų namai“, skirtoje Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Čia būdami vaikai sužinojo, kokių neregėtų knygų yra bibliotekoje: grojančių melodijas, enciklopedijų, naujausių ir senovinių, sunkių nuo galybės puslapių ir su 3D iliustracijomis. Ugdytiniai patyrė, jog bibliotekoje galima ir pažaisti bei kurti darbelius, kaip ir darželyje. Pasinėrę į kūrybos procesą iš buitinių atliekų, ugdytiniai sudalyvavo akcijoje „Skirtukas – dovana perskaitytai knygai“, o skaito jas vaikams jų mokytoja. Kad susidomėtų skaitymu, vaikams buvo pasiūlytas žaidimas  „Žodis – žingsnis“, pasakos ne tik iš knygų bet ir nuskaičius QR kodus, vaidybinės pramogos.