Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

ADVENTINIS VAKAROJIMAS BIBLIOTEKOJE

Žiemišką gruodžio 7-os vakarą, „Pelėdžiukų“ grupės vaikai dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Gruzdžių Augustino Griciaus filialo darbuotojų organizuotame adventiniame vakarojime „Gyvenimas pabrango dar vienais metais“ ir kartu su bendruomenės nariais šoko, dainavo, grojo, žaidė liaudies žaidimus, dalijosi linkėjimais. Bibliotekos darbuotojos Jurgita ir Liongina pasakojo apie senolių šventes, eglutės puošimo tradicijas, advento vakarojimus. Vakaro svečiai pasakojo asmenines patirtis apie metų švenčių laukimą, pasiruošimą, darbus ir rūpesčius. Jaukus ir šiltas pasibuvimas kartu sušildė tiek mažas širdeles, tiek dideles širdis!