Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Adventinė popietė „Drugelių“ grupėje

Niūrūs, tamsūs gruodžio vakarai nuteikia laukimui. Laukimui kažko nepaprasto. Adventas…

Gruodžio 11 d. „Drugelių“ grupės ugdytiniai, jų tėveliai, močiutės, auklėtoja, meninio ugdymo mokytoja susibūrė adventiniam vakarui. Laikydamiesi advento meto tradicijų žaidė žaidimus, šoko, dainavo,  puošė eglutę šiaudiniais žaisliukais. Tėveliai taip pat buvo aktyvūs renginio dalyviai. Kad vaikai geriau pajustų ir suprastų advento prasmę, jie  pasakojo apie advento papročius bei tradicijas, sekė pasaką. Buvo smagu žiūrėti į laimingus vaikučius ir pajusti, kad buvo gera ne tik jiems, bet ugdytinių tėveliams. Visi džiaugėmės prisiminę ir išsaugoję senolių tradicijas, dvasingai praleidę laiką.

Auklėtoja Ingrida Taraškė